Konya Yabancı Sermayeli/Ortaklı Firmalar Buluşma Toplantısı Hakkında
 

Değerli Üyemiz,

Bilindiği üzere, bir kamu kuruluşu olan Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA), bünyesindeki Yatırım Destek Ofisleri ile bölgesinin iş ve yatırım ortamını yurt içi ve yurt dışında tanıtmak, yatırım çekmek üzere faaliyet yürütmek, yatırım ortamını takip etmek ve yatırım yapacak yerli ve yabancı yatırımcıların izin ve ruhsat işlemlerini kolaylaştırmak gibi görevler üstlenmektedir.


Buradan hareketle, MEVKA Konya Yatırım Destek Ofisi öncülüğünde, 19 Aralık 2017 Salı günü saat 10.00'da Dedeman Hotel'deilimizde faaliyet gösteren yabancı sermayeli veya ortaklı firmalarımızı bir araya getiren bir toplantı düzenlenecektir. Toplantının amacı, yabancı sermayeli veya ortaklı firmalarımızla tanışmanın yanı sıra firmalarımızın faaliyetlerini yürütmede karşılaştığı sorunları ve bu sorunlara ilişkin taleplerini öğrenmektir.


Bu minvalde, firmanızı temsilen düzenlenen toplantıya katılım sağlayacak firma sahibi veya temsilcisini 12 Aralık 2017 Salı günü mesai bitimine kadar iletişim bilgileriyle birlikte Mevlana Kalkınma Ajansı’nın konyaydo@mevka.org.tr adresine mail yoluyla bildirmenizi rica ederiz.
Konya SMMMO - Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası
İhsaniye Mh. Derviş Hilmi Sk. No:4 Selçuklu/Konya Tel: 0 332 350 64 64 Faks: 0 332 351 18 18 - ksmmmo@ksmmmo.org.tr