Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu

Seyit Genç - Başkan

Doğum 1977 Konya Doğumludur.
Öğrenim -
Çalışmalar 2015 yılından bu yana mesleği icra etmektedir. Mevcut dönem Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.
Kişisel Evlidir.

Hasan Yıldırımer - Başkan Yardımcısı

Doğum 1972 Konya Doğumludur.
Öğrenim
Çalışmalar 2010 yılından bu yana mesleği icra etmektedir. Mevcut dönem Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir.
Kişisel Evlidir.

Erdal Keleşer - Sekreter

Doğum 1988 Konya Doğumludur.
Öğrenim -
Çalışmalar 2015 yılından bu yana mesleği icra etmektedir. Mevcut dönem Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Sekreterliği görevini sürdürmektedir.
Kişisel Evlidir.

Alaaddin Çankaya - Üye

Doğum 1981 Konya Doğumludur.
Öğrenim -
Çalışmalar 2007 yılından bu yana mesleği icra etmektedir. Mevcut dönem Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Üyesi görevini sürdürmektedir.
Kişisel Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Şaban Boran - Üye

Doğum 1981 Konya Doğumludur.
Öğrenim -
Çalışmalar 2015 yılından bu yana mesleği icra etmektedir. Mevcut dönem Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Üyesi görevini sürdürmektedir.
Kişisel Evlidir.

Osman Harmankaya - Üye

Doğum 1981 Konya Doğumludur.
Öğrenim -
Çalışmalar 2011 yılından bu yana mesleği icra etmektedir. Mevcut dönem Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Üyesi görevini sürdürmektedir.
Kişisel Evlidir.

Uğur Dindar - Üye

Doğum 1978 Konya Doğumludur.
Öğrenim Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi
Çalışmalar 2009 Yılından bu yana Mesleği icra etmektedir. Konya SMMM odasında 2013 – 2016 Döneminde Stajyer Denetleme Komisyonu Başkanlığı ve Eğitim Komisyonu Üyeliği görevini yapmıştır. Halen Mevcut dönem Haksız Rekabet Kurulunda görevini sürdürmektedir.
Kişisel Evli 1 Çocuk Babasıdır.